ESTETIC
GABINET
KOSMETOLOGII


Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu


- Konfucjusz

Estetic to gabinet, w którym oferujemy naszym klientom usługi laseroterapii i kosmetologii. Naszą specjalizacją są peelingi chemiczne, depilacja laserowa, leczenie blizn potrądzikowych oraz zamykanie naczyń krwionośnych. Zapewniamy profesjonalne konsultacje kosmetologiczne, po których znajdziemy odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.
Zapewniamy państwu także komfort, specjalistyczną opiekę oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.
Gwarantujemy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa jakości oraz zadowolenia wykonywanych zabiegów i ich efektów.
Zabiegi są wykonywane przez profesjonalną kadrę kosmetologów, którzy zadbają o Twoją skórę twarzy i ciała. W naszej ofercie posiadamy również pielęgnację dłoni i stóp, a także wizaż.
Szukasz naprawdę skutecznego sposobu aby pozbyć się niechcianego owłosienia?
Pojawiły się u Ciebie nieestetyczne przebarwienia dodające lat?
Może na Twojej skórze widoczne są blizny i rozstępy?
Trapi Cię któryś z wymienionych problemów?

Możemy znaleźć na to rozwiązanie!

mgr Weronika Kosik

Kosmetolog (Właścicielka)


Nazywam się Weronika Kosik i jestem absolwentką kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, obecnie ukończyłam studia magisterskie również w Krakowskiej Wyższej Szkołe Promocji Zdrowia.

Nie będę opisywała Wam ile przebyłam szkoleń kosmetycznych, wykładów kosmetologicznych czy targów kosmetycznych, w których uczestniczyłam- myślę, że dobry kosmetolog oprócz dobrego wykształcenia niezbędne jest również ciągłe uzupełnianie – musi posiadać wiedzę, doświadczenie również istotną jak wykształcenie. Mam tutaj na myśli odpowiedzialność, każda pomyłka czy błędna decyzja w doborze metody zabiegu czy źle dobranego preparatu może stać się przyczyną nieodwracalnych zmian, stąd też dokładność i skrupulatność dobrego kosmetologa.

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.